توربین پوش باتن کوکسو COXO مدل CX207

ویژگی‌ها
برند: COXO
کشور سازنده: چین
طراحی: پوش باتن (فشاری)
کیفیت: گرید A در بین برند های چینی
گارانتی: ضمانت اصالت کالا و کیفیت اصلی
تعداد سوراخ: دو سوراخ
سرعت گردش: 300.000 rpm
مجوز و تائیدیه: CE (0197)

توربین پوش باتن کوکسو COXO مدل CX207 از منظر کیفیت در رده grade A در بین توربین های چینی قرار دارد و با توجه به کیفیت قطعات قیمت مناسبی نیز دارد.

سیستم پاشش آب تک کاناله، ورودی دو سوراخ، بلبرینگ های سرامیکی و سه نظام پوش باتن از ویژگی های این توربین دندانپزشکی می باشد.

ارسال رایگان
سفارشات بالای 1 میلیون تومان
free-shipping
تماس بگیرید

ارسال رایگان سفارشات بالای 1 میلیون تومان

پشتیبانی 24 ساعته

پرداخت امن با اینماد

تعمیرات تخصصی توربین

توضیحات

خرید توربین پوش باتن کوکسو COXO مدل CX207

توربین های دندانپزشکی پوش باتن یکی از مهم ترین دستگاه های هر مطب دندانپزشکی می باشد. از این رو خرید این محصول می تواند اهمیت بسزایی چه از منظر قیمت و چه از منظر کیفیت داشته باشد. توربین هایی که کیفیت مطلوبی دارند می توانند تاثیر مستقیم بر کیفیت اعمال مربوط به تراش و برش دندان داشته و فرسودگی شغلی دندانپزشک را به حداقل برسانند. اگر می خواهیم یک توربین دندانپزشکی با کیفیت را خریداری کنیم می بایست نگاه ویژه ای به بلبرینگ های این دستگاه داشته باشیم.

از منظر مهندسی بهترین بلبرینگ ها، بلبرینگ هایی هستند که دارای ساچمه های سرامیکی فرد و کنس های استنلس استیل باشند که در دما و رطوبت های بالا توانایی حفظ حالت و عدم زنگ زدگی را داشته باشد. بلبرینگ توربین های دندانپزشکی نوع ویژه ای از بلبرینگ ها هستند که می بایست دارای زِد نمدی بوده که این زِد ساچمه های بلبرینگ ها در خود جای داده باشد.

قابل ذکر است که معروف ترین شرکت های بلبرینگ سازی مانند SKF که شرکتی سوئدی بوده و لوگوی آن از مخفف Svenska Kullager Fabriken گرفته شده بلبرینگ های مخصوص توربین های دندانپزشکی را می سازد که کنس های آن استنلس استیل بود و ضد نمدی بسیار مقاومی ساچمه های سرامیکی بلبرینگ را در بر گرفته است. از شرکت های معروف حوزه بلبرین توربین دندانپزشکی میتوان به NSK ژاپن اشاره داشت.

بنابراین اگر دنبال توربین با کیفیت دندانپزشکی هستین توربینی را خریداری کنید که بلبرینگ های با کیفیتی داشته باشد و ترجیحا از فرد یا مجموعه ای مشاوره و خرید کنید تا تجربه تعمیرات و فروش این دستگاه ها را داشته باشد. مجموعه توربین باز با بررسی، خرید و فروش بلبرینگ های حوزه تجهیزات دندانپزشکی و اینسترومنت های دندانپزشکی آناده ارائه مشاوره و خدمات تعمیرات توربین دندانپزشکی به مجموعه های درمانی می باشد.

توربین پوش باتن کوکسو coxo مدل cx207

توربین پوش باتن کوکسو coxo مدل cx207

بلبرینگ های توربین کوکسو COXO

بلبرینگ های توربین کوکسو به عنوان یک محصول چینی با کیفیت بوده و می تواند با گردش ۳۰۰٫۰۰۰ دور بر دقیقه تایم لایف حدود ۱۵۰ ساعته را به کاربر خود بدهد.

تایم لایف ۱۵۰ ساعته یعنی چند روز کاری با توربین؟

با توجه به دور بالای گردش بلبرینگ ها که حدود ۳۰۰٫۰۰۰ دور در هر دقیقه است، استاندارد استفاده از توربین های دندانپزشکی در یک روز کاری حدود ۱ الی ۲ ساعت در کاتریج در گردش (ON air) می باشد که اگر کسر بر ۱۵۰ ساعت شود حدودا ۱۵۰ روز کاری را با ایده آل ترین حالت ممکن کار خواهد کرد.

اما شرایط بالا زمانی صادق خواهد بود که:

 1. فشار یونیت روی ۲٫۲ بار باشد و بالا تر از ۲٫۲ بار نرود چراکه موجب گردش بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ دور بر دقیقه خواهد شد
 2. روغن کاری با اصول درست بعد از هر بیمار، قبل و بعد از اتوکلاو، در ابتدا و انتهای هر روز کاری انجام گیرد
 3. فرز ها offcenter (لنگ نباشد) و کند نباشد
 4. هد توربین دچار ضربه خوردگی نشده باشد
 5. هوای وارد شده به توربین تمیز بوده و آری از هر گونه رطوبت باشد
 6. به هیچ عنوان مواد حاوی الکل به هد نفوذ نکرده باشد

بنابراین با رعایت این ۶ مورد می توانید از توربین کوکسو مدل ۲۰۷ حدودا ۱۵۰ ساعت تایم لایف را بگیرین در غیر این صورت هر مورد بالا می تواند به عمر مفید بلبرینگ های آسیب برساند.

در صورت نیاز به تعمیر توربین و یا مشاوره خرید توربین کوکسو می توانید با مجموعه توربین باز از طریق پشتیبانی در ارتباط باشید.

خرید-توربین-پوش-باتن-کوکسو-coxo

خرید-توربین-پوش-باتن-کوکسو-coxo

سه نظام پوش باتن توربین کوکسو COXO

سه نظام و یا همان شفت توربین های دندانپزشکی به دو نوع آچاری و پوش باتن تقسیم بندی می شوند که نوع پوش باتن یا فشاری مرسوم تر بوده و استفاده از آن آسان تر می باشد. شفت توربین کوکسو که فشاری و یا پوش باتن است طولی حدود ۱۲٫۵ میلی متر داشته و مکانیسم سه نظام آن به شرح زیر است:

فنری به طول حدود ۴ میلی متر در انتهای شفت قرار گرفته که یک سمت این فنر بست ثابت است که دیواره فنر را در بر گرفته و داخل فنر ار خالی گذاشته و انتهای دیگر فنر دکمه پوش است که کاربر با فشار دادن این دکمه موجب می شود که شاخه های فنر به هم نزدیک شده و داخل فنر قطر بیشتری پیدا کند تا فرز در آن جای گیرد.

با رها کردن دکمه پوش شاخه های فنر (سه شاخه) از ییدیگر دور شده و موجب کاهش قطر داخلی فنر می شود که این کاهش قطر و قدرت شاخه های فنر موجب نگه داشتن فرز در داخل خود می شود. بنابراین حفظ فلکسیبیلیتی و به اصطلاح عوام فنریت موجب سنجش میزان کیفیت سه نظام خواهد شد.

قابل توجه باشد که مکانیسم و سه نظام توربین بین ایر با کلیه توربین های دندانپزشکی متفاوت بوده و به اصطلاح توربین باز تافته جدابافته است. در مجموع کسفست سه نظام توربین کوکسو در بین برند های چینی ایده آل بوده و بیش از ۱۵۰ ساعت عمر مفید خواهد داشت.

خرید-توربین-فشاری-کوکسو

خرید-توربین-فشاری-کوکسو

سیستم پاشش آب توربین کوکسو مدل ۲۰۷ پوش باتن

سامانه پاشش آب این توربین تک کاناله بوده که در حالت استاندارد هم راستا (aline) با فرز خواهد بود.

به گفته توربین باز در مجموع توربین هایی که پاشش آب آن ها تک کاناله بوده کم تر دچار آسیب و خرابی در سیستم انتقال و پاشش آب خواهند بود.

شرح مختصر ویژگی های توربین پوش باتن کوکسو coxo مدل cx207

ویژگی هایی که مورد توجه دندانپزشکان در هنگام خرید توربین کوکسو است را به شرح زیر می توان بیان کرد:

 • توربین ساخت چین بوده و دارای گارانتی اصالت کالا و استاندارد CE می باشد
 • بلبرینگ ها با کیفیت ایده آل و سرامیکی بوده که تایم لایف حدود ۱۵۰ ساعت را در شرایط ایده آل از خود نشان می دهند
 • سایز بلبرینگ ها ۳*۶*۲ و از نوع NSK ای بوده (کانین طب فروش بلبرینگ ها به مهندسین عزیز را نیز عرضه می کند)
 • سه نظام توربین از نوع پوش باتن بوده که طولی معادل ۱۲٫۵ میلی متر را حدودا داراست قابل توجه مهندسین که شفت ۱۳٫۵ نیز قابل نصب است بر روی این دستگاه
 • سامانه پاشش آب تک کاناله بوده که به صورت استاندارد منطبق بر فرز است
 • طراحی وروردی توربین به صورت دو سوراخ می باشد
 • بدنه محصول تولید شده از آلیاژ آلومینیوم بوده که وزن ایده آلی دارد و در استفاده های طولانی مدت عضلات دست دندانپزشک را خسته نمی کند
 • قابل توجه مهندسین که کاتریج توربین کوکسو از نوع کپسولی بوده و نسبت به برند های چینی دیگر مقاومت بهتری در برابر ضربات به هد دارد
 • اورینگ های به کار رفته در کاتریج و درب دستگاه از جنس وایتون بوده VITON و مقاومت خوبی در برابر دمای دستگاه اتوکلا دارد
 • توانایی گردش فرز تا حداکثر ۳۰۰٫۰۰۰ دور بر دقیقه و تحمل فشار هوای ورودی تا حداکثر ۲٫۲ بار
 • پروانه طراحی مناسبی داشته و مقاومت مکانیکی خوبی در برابر فشار هوای فشرده دارد
 • واشر انتهایی توربین از جنس پلیمر MVQ بوده و آب بندی انتهای توربین را تا مدت ها حفظ می کند
 • رزوه اتصال اتچمنت طراحی و سایز ایده آلی داشته و برای ۹۹ درصد اتچمنت های یونیت مناسب می باشد
 • اگزوز فلزی با کیفیت مناسب و خارج سازی ایده آل هوای مصرف شده
قیمت-کاتریج-توربین-کوکسو

قیمت کاتریج توربین کوکسو

نقد و بررسی اجمالی توربین پوش باتن کوکسو مدل CX207

در مجموع توربین پوش باتن کوکسو با توجه به قیمتی و کیفیتی که دارد یک گزینه مناسب و ایده آل بوده که ارزش خرید را در بازاری که اجناس اروپایی ارتباط مستقیم با قیمت ارز دارند، دارد. کیفیت قطعات داخلی این محصول به عنوان یک دستگاه چینی لول LEVEL متوسط ایده آل بوده و می تواند تا چند حداکثر ۵ ماه کاربر را راضی نگه دارد.

بنابراین توصیه به خرید این کالا در صورتی است که در جستجو توربین قیمت مناسب، ارزان تعمیر و کیفیت راضی کننده هستید در غیر این صورت پیشنهاد به خرید توربین های اروپایی و یا حداقل چینی دارای گارانتی شرکتی می باشد. کارخانه کوکسو در کشور چین و شهر فوشان واقع شده که از برترین مهندسان اعم از مهندسین مکانیک ، مهدسی پزشکی تشکیل شده اند.

محصولاتی که کارخانه آن ها مشخص و قابل جستجو هستند مطمئنا QC (کنترل کیفی) های معتبری نیز خواهند داشت و محصولات مرجوعی آن ها محدود تر خواهند بود.

کارخانه-شرکت-کوکسو-coxo

کارخانه شرکت کوکسو

شرکت-کوکسو-coxo

شرکت کوکسو COXO

نمایندگی-شرکت-کوکسو-coxo

نمایندگی شرکت کوکسو coxo

سخن نهایی و خرید توربین فشاری کوکسو CX207

مجموعه توربین باز با نقد و بررسی تخصصی اینسترومنت های دندانپزشکی (آنگل، توربین و ایرموتور) سعی بر آن داشته تا بهترین تعمیرات و فروش این دستگاه ها را در صنف تجهیزات دندانپزشکی داشته باشد. توربین معرفی شده در این صفحه محصول خریداران زیادی داشته و فیدبک های مختلفی چه در تعمیرات و چه در فروش از آن گرفته ایم.

دستگاهی با کیفیت متوسط و قیمت مقرون به صرفه بوده که در اکثر مطب های دندانپزشکیمورد استفاده قرار گرفته است. توربین باز تمام قد در خدمت دندانپزشکان و مهندسین گران قدر است تا خدماتی از جمله تعمیرات توربین پوش باتن کوکسو، فروش قطعات یدکی توربین و ارائه مشاوره تخصصی را برای شما عزیزان به دیده منت انجام دهد. در صورت نیاز به مشاوره و یا خدمات دیگر می توانید از طریق پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

 

 

توضیحات تکمیلی

برند

COXO

کشور سازنده

چین

طراحی

پوش باتن (فشاری)

کیفیت

گرید A در بین برند های چینی

گارانتی

ضمانت اصالت کالا و کیفیت اصلی

تعداد سوراخ

دو سوراخ

سرعت گردش

300.000 rpm

مجوز و تائیدیه

CE (0197)

حداکثر فشار ورودی

2.2 بار

سایز و نوع بلبرینگ

سایز 362 و نوع ساچمه سرامیکی NSK ای

سامانه پاشش آب

تک کاناله

نوع کاتریج

کپسولی (هد دو پوشش)

قابلیت اتوکلاو

دارد (توانایی تحمل فشار، دما و رطوبت اتوکلاو)

سیستم تولید نور

ندارد (فایبر اپتیک نیست)

تایم لایف حدودی بلبرینگ ها

150 ساعت ONair
در شرایط نگهداری ایده آل

نقد و بررسی‌ها

درمورد این محصول دیدگاه درج کنید.

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

برای خرید این محصول از طریق واتس اپ در ارتباط باشید. (قیمت به روز می باشد)
09395289566